sobota, 13 lutego 2016

Antek i jego golf !!! Oraz początek ferii zimowych.

Antek i golf


Kilka dni temu mama Théo przysłała nam zrobione podczas ostatniego turnieju, w ubiegłą niedzielę zdjęcia naszych zawodników! I w tej kolekcji znalazłam mojego grającego Antosia!


Bo choć trwa jeszcze klandarzowa zima to treningi i zawody przybierają na sile. 20 marca w Dordogne Antek gra turniej regionalny, do którego zakwalifkował się po jesiennych rozgrywkach w grupie 9-12 latków.


 


W ubiegłą niedzielę zagrał też bardzo dobrze i po raz kolejny obniżył swój indeks. Golf to wyjątkowo wymagający sport i myślę, że dobrze Antkowi robią te treningi trochę jako przeciwaga do tenisa.


 


Jutro kolejny turniej tenisowy, całe rano, w Lormont. Jedziemy kibicować… a mieliśmy iść na mszę. Pójdziemy dziś wieczorem jak nas nie wywieje i nie zamoczy. W Bordeaux bowiem Garonna zalała kilka ulic, wichura łamie drzewa. Taka zima…


 


Dlatego by poszukać tej prawdziwej jedziemy w Pireneje, na narty do Andory, jak w ubiegłym roku, do tego samego hotelu a następnie na dalszą porcję nart do Font Romeu do naszych przyjaciół Thierriego i Elisabeth i ich dzieci.


Zapowiadają się fantastyczne dwa tygodnie laby, odpoczynku i sportu a dla mnie też sporo SPA!


 


Przed wyjazdem jednak, w poniedziałek Antek gra cały dzień turniej brydżowy…


Eh, będzie się działo…
Antka ekipa mlodych zawodowcow golfowych... Ecole de compétition d'Antoine dans le Golf and resort de Médoc.

4 komentarze:

 1. Chyba tak... dzis zakwalifikowal sie do finalow turnieju tenisowego regionalengo, jutro gra final...

  OdpowiedzUsuń
 2. Pireneje są piękne :) Ja jadę na narty do Val di Sole. Tam zawsze jest świetna pogoda, no i nie brakuje śniegu. Serdecznie polecam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie znam ale dziekuje za podpowiedz... popatrze, poszukam, ...

   Usuń