poniedziałek, 5 października 2015

Turniej regionalny golfa – Antoni w akcji

Golf october 2015







 


Wczoraj rozegrała się pierwsza część departementalnego turnieju golfowego dzieci i młodzieży. Antoś został zakwalifikowany najpierw do turnieju a teraz, po wczorajszej rozgrywce do jego drugiej części na 18 października.


 


Wczorajszy turniej odbył się na terenie golfowym w Ténac, jakieś 30 minut od Bordeaux. Pagórkowaty i bardzo lesisty teren był nie tylko odmianą ale też wyzwaniem dla młodych sportowców. 18 dołków, ponad 4 godziny gry i warunki pogodowe drastyczne! Było bowiem 7°C, lał deszcz momentami i wiał silny wiatr.


 


Wszyscy zawodnicy dotrwali jednak do końca. Antek zagrał średnio. Po wstępnych wynikach figuruje gdzieś w połowie listy uczestników czyli wśród 30 najlepszych golfistów z Gironde, chłopców i dziewcząt.  Za jakieś 2-3 dni okaże się na ile obniżył swoje punkty indeksowe, które opublikuje Francuska Federacja Golfa na swych stronach.  Za 2 tygodnie kolejna runda a w przyszłą sobotę mały turniej klubowy.


Jesteśmy z niego bardzo dumni. Byle tak dalej!











3 komentarze:

 1. 7 stopni usprawiedliwia wszystko - nie wiem czy dorośli grają w takich warunkach - gratulacje dla Antoniego to bardzo dużo osiągniecie!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie czekają chłodne dni ...wybieram się do Polski na polska zimę brrrr!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie na temat wpisu ale wysyłam w odniesieniu do bieżące spostrzeżenia osobiste odniesienia pewnych rozmów w moim prywatnym życiu
  Coś w Tym Jest -

  W życiu Zawsze coś jest pod podszewką - mało jest sytuacji gdzie wszystko jest wiadomym od pierwszego spojrzenia od pierwszego wyjaśnienia, np bardzo często tzw cynizm kogoś maskuje Coś więcej - bardzo często cynizm maskuje Totalna głupotę i płytkość duchowa, moralna, towarzyska. ..

  OdpowiedzUsuń