poniedziałek, 13 czerwca 2022

Antka imieniny... ale o wynikach szkolnych mowa...

Dzis sa Antka imieniny choć we Francji kiepsko obchodzone to znaczy prawie wcale... a ze jest u dziadków swoich i do matury się szykuje to go dziś nie będę widziała... życzenia z samego rana wysłałam! 

Czekamy na wyniki ostatniej rady pedagogicznej w antkowej klasie. Pisałam już, ze kończy rok z średnia 19,2 na 20. Dziś dostaliśmy wyniki przedmiotowe i z 11 nauczanych przedmiotów w 8 Antek jest pierwszy. Różnice w średniej wynoszą od 6 do 7 punktów. Gdy średnia klasy jest 12 to on ma 19 i tak w większości przypadków. Nie wiem jak on to zrobil ale miedzy nim a jego koleżankami i kolegami zarysowuje się dość znacząca przepaść w wynikach szkolnych i to praktycznie w każdej dziedzinie oprócz WF, gdzie musieliśmy stoczyć boje, my jego rodzice, by pan się wysilił i ocenił wszystkie wyniki sportowe a nie tylko część. Udało się! 
Najniższa średnia ma więc Antek z WF 15,5 na 20... uprawiając sport 3 razy w tygodniu i grając w ekipie regionalnej tenisa stołowego i uczestnicząc w zawodach 2 razy w miesiącu... no cóż... logika francuskich nauczycieli wf mnie powala. 
Czekamy na opnie opisowe i decyzje rady pedagogicznej klasy oraz dyrekcji liceum. 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz